Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Desjana Kamberaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Desjana Kamberaj është një këngëtare e njohur. Në vitin 2009, Desjana Kamberaj ishte finaliste në Star Academy Albania 4. Në Maj 2012, Desjana Kamberaj merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Fluturoj". Desjana Kamberaj eshte e lidhur me muziken qe ne femijeri. Kenga I eshte dedikuar pikerisht asaj, me endrra per jeten dhe simbolika e ketij fluturimi eshte liria ne te gjitha kuptimet e saj. Per te Top Fest eshte shansi me I mire per te ndjekur rrugen e artit. Paraqet kengen e saj te pare per n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Finaliste në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Vera Laçi

Megi Laska

Morena Dyli

Aferdita Lala

Pajtesa Tessi

Tergita Gusta

Matilda Shushari

Nertila Selmanaj


Tags: Desjana Kamberaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet