Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Desjana Kamberaj - Fluturoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/03/2012

2012-03-06T23:41:13+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fluturoj" kënduar nga Desjana Kamberaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Desjana Kamberaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Linda Ne Boten E Cudirave - Fluturoj

Hene e plote me ndihmo si te fle dhe kete nate, sa te zbardhet pak.
Dielli i ngrohte fytyren time, ma puth lehte, te jem me e qete.
Do te ndal frymen time, gjithandej ta fal, te ndjehem e gjalle.

Ganimete Abazi (Ganja) - Fluturoj

(kendohet dy here)
aha ha aha ha aha ha aha ha aha ha

aha ha aha ha aha ha aha ha aaaaaa

here me duket vetja
si nje mbretereshe
here me vjen te qaj e here me vjen te qesh here me duket vetja
sikur fluturoj
her sikur kam vdekur
e here sikur jetoj
mjaft jam lodhur
mjaft mendova
dua jeten time ta jetoj
pa patur frike se endrra nuk do te shoh
pa patur frike se kengen sdo e kendoj
oououououououuoou
fluturoj fluturoj
si borebardha ne perrallla
dhe kendoj enderroj
gjitha ato qe mi do zemra
dashuroj dhembshuroj
gjitha ngjyrat qe ika bota
dhe vazhdoj enderroj
sikur lulet me buzeqeshin ooooooo
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet