Desti Musta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Desti Musta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 21 Tetor 2015, Jolley Brothers & Desti Musta publikojnë videoklipin "Blackout"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elio Deejay

Alban Chela

Domeniko

Mandi

KMC

Ardit Çuni

Elis Nova

Gerard Merdani

Glenis Dume

Elsamed Senaj (Eli-G)


Tags: Desti Musta, Destan Musta

Krijo Një Kartolinë