TEKSTESHQIP

Devis Xherahu
Hajde Me Perqafo
Lyrics

Nuk e di se kush t’ka thene
Se me tjeter isha mbreme
Gjumi naten sme ka zene
Fajin ty ta ka joteme

Mos beso moj mos beso
Jane genjeshtra te gjitha keto
Nese ti vertet me do
Hajde dhe me perqafo

Cfare te duan moj le te flasin
Nga inati moj te pelcasin
Se kerkojne te prishin pune
Po un ty te dua shume


Mos beso moj mos beso
Jane genjeshtra te gjitha keto
Nese ti vertet me do
Hajde dhe me perqafo

DËRGOI:
INFO
Muzika e këngës ka punuar si kompozitor vetë këngëtari, ndërsa autor i tekstit rezulton të jetë Jorgo Papingji.