TEKSTESHQIP

Devis
Na Sai Kala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Sai Kala" kënduar nga Devis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor është paraqitur tek ne i përpunuar artistikisht me një klip muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me ParadoX. Videoklipi u publikua më 5 Maj 2023. Kompozitor është Dimitris Xonos, tekstin e krijoi Aggelos, arranzhimi u realizua nga Avet Kizirian, ndërsa studio producenti rezulton të jetë Lefteris Pantazis.