Më mbaj mend (për 1 muaj)

ParadoX

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: ParadoX është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Dyshja ParadoX përbëhet nga Angel dhe Andi Lazaj, të cilët janë dy producentë të rinj dhe shumë të talentuar të rrjetit Bulza, të cilët deri tani kanë punuar për shumë artistë të tjerë të labelit Bulza, që drejtohet nga Bojken Lako. Më datë 17 Dhjetor 2016, Paradox publikojnë videoklipin "Back To Her". Më datë 19 Janar 2018, Paradox publikojnë videoklipin "Soul". Video nga Arnold Halili. ParadoX hyn në 2018 me një tingull retro. Featuring k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Anxhela Llaha

Anëtar i labelit

Bulza

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Paradox, Bulza, Angel Lazaj, Andi Lazaj, Anxhela Llaha, Paradox Duo, Paradoxduo

Komente 0