TEKSTESHQIP

Dhimitraq Disho
Tumbë, Tumbë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tumbë, Tumbë" kënduar nga Dhimitraq Disho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.