Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  870
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dhurata Ahmetaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlqyer në të gjitha lëndët. Ajo është dalluar si një vajzë e zgjuar, por jo vetëm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

118 🔥Dhurata (2014)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

7
8
12
29
10
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Era Istrefi

Linda Halimi

Elhaida Dani

Dua Lipa

Eni Koçi

Greta Koçi

Samanta Karavella

Kejsi Tola

Ronela Hajati

Tags: Dhurata Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet