Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gjithqka e prishe nga gjestet qe beje ti
tani erdhi fundi me ty s'mund te rri
ske dashuri ske lumturi
gjithmone vuan ne vetmi
kur s'je perfekt kerkon me te miren kur ti nuk je
nuk je unik i sinqert ti jo nuk je
nuk je nuk ke zemer ti
per te qen ne krahet e mij

Ref:
Vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi edhe per ty ne sy mos me shiko
vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi dhe per ty lamtumirë gjithmonë

Harrove ti qe per ty beja gjithqka
tani qe s'jemi dy une jo nuk kam faaj
nuk kam faaj tash vetem qan
s'me ke pranë
tani harromm
mundesi kerkonmire e din qe eshte shum vonë
ne sy shikon nje mundesi te dytë kerkon
nuk je nuk ke ngrohtësi
përgjithmon ti mu largo

Ref:
Vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi edhe per ty ne sy mos me shiko
vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi dhe per ty lamtumirë gjithmonë

(2x)
Me dhimbje te thell lamturmirë te them
per te fundit her dhe pse po me dheemb

Ref:(2x)
Vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi edhe per ty ne sy mos me shiko
vetem larg qëndrom tiii
me per ty nuk du t'ja di
erdhi fundi dhe per ty lamtumirë gjithmonë .


Ky tekst u dërgua nga Aidda

Dhurata Ahmetaj - Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg".
3. Video është e këngës "Larg", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0