TEKSTESHQIP

Dhurata Ahmetaj
Veq Per Ty
Lyrics

Pres ate dite qe te takoj
Thelle ne syte e tu te veshtroj
Veç atehere do ta kuptoj
Nese fundin me s'mund ta mohoj

Ate dite me the qe s'do te kthehesh kurre me
S'dua t'besoj ende ndjej se ti me do
Veç per ty jam aty deri ne pafundesi
Ti kthehu tash pa meri lere anash krenarine

Ref...
Luftoj per ty shikoj ne sy
T'jemi te dy s'dua tjeter
Nese do shko por mos harro
Shpirti me dhemb bota sheh

Me jep ti veç dhe nje shanc
Premtoj do t'jemi te pandare
Lerme qe ty ta deshmoj
Sa shume per ne une mund te bej

E di qe dhe ti ende ndjehesh njesoj
Mos mbaj inat lere kete ndjenje qe te pushton
Veç per ty jam aty deri ne pafundesi
Ti kthehu tash pa meri lere anash krenarine

Ref...x2
Luftoj per ty shikoj ne sy
T'jemi te dy s'dua tjeter
Nese do shko por mos harro
Shpirti me dhemb bota sheh