Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj - Piku Molle E Kuqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Piku moll e kuqe
E na ra n'rraz te malit
Rritu vajz e bukur hajde
Prej merakut djalit.

Ref...

Na e patem besen hajde
Per me shku te shkolla
O Hyjrije hanem hanem
Me vetllat e holla.

Piku mollë e kuqe
E na ra nzabel
Ku e patem besen hajde
O more Dylber.

Ref...
Na e patem besen hajde
Pere shku te shkolla
O Hyjrije hanem hanem me vetllat e holla.


Dhurata Aliaj - Piku Molle E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piku Molle E Kuqe".
3. Video është e këngës "Piku Molle E Kuqe", por nuk këndohet nga Dhurata Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Aliaj:


Komente 0