A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Like Dat ➡ I Like It

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nena15


Like Dat

Eeej Eeej

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it

I like it
Ah ah i like it

Touch down
Move it to the flow
Give me what u got and i give u some much more

Hip down
Shake it to the rap up
Everybody move when i say come & rock up

I know everything they wanna
Lookin what they wanna

Making u crazy slow
Imma do it my way

Dont give a damn what u say
Look what i go to show

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
You will never ever find someone like me

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x2)

SKOM as arsyje ty me tdhan !
Nese ti diqka nuk kupton e nuk e don
SDU As ni fjal un me ta than !
Me fol per sene qe ti fund apet i kupton!

Je mas meje jom perpara teje
Largsin vet vreje
Un e di tash qe sje ti tash edhe ouuu

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
You will never ever find someone like me

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x2)

SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE BONE BONE
QYSH TU KA TEK SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE
Un e boj qysh mu ka tek LIKE SHAKE SHAKE
SH-SH-SHAKE BONE BONE QYSH TU KA TEK
TASH SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE

you know i like it
Yeah you know i like it

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x 2)


I Like It

Eeeey eeey

If you want or not,I like it
Even if it's not allowed yeah know me like it
We staying up 'til late I like it
Don't stop till I like it
You got what I like

If you want or not,I like it
Even if it's not allowed yeah know me like it
We staying up 'til late I like it

I like it
Ah ah i like it

Touch down
Move it to the flow
Give me what you got an di give you some much more

Hop down
Shake it to the rap up
Everybody move when I say come& rock up

I know everything they wanna
Looking what they wanna

Making u crazy slow
Imma do it my way

Don't give a damn what u say
Look what I got to show

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
Yup will never ever find someone like me

If you want or not,I like it
Even if it's not allowed yeah know me like it
We staying up 'til late I like it
Don't stop till I like it
You got what I like

I don't have a reason do. give you something
If you don't understand a thing and don't want to
I don't want not even say a word to you
To talk about stuff that you don't even understand

You are behind me, I'm ahead
Feel the distance
I know now that you aren't and oouu

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
You will never ever find someone like me

If you want or not,I like it
Even if it's not allowed yeah know me like it
We staying up 'til late I like it
Don't stop till I like it
You got what I like

Shake shake sh sh shake
Do it do it like you want it
Shake shake sh sh shake
I do it like I want it
Like shake shake sh sh shake do it do it like you want
Now shake shake sh sh shake

You know I like it yeah you know i like it

If you want or not,I like it
Even if it's not allowed yeah know me like it
We staying up 'til late I like it
Don't stop till I like it
You got what I like

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019