Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dhurata Dora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3324
  • Vendlindja:
  • Nurnberg 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dhurata Dora është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit. Dhurata ka kënduar edhe ne Gjermani me emrin, Dora. Kjo ishte arsyeja që Dhuraten tani të gjithë e njohin si Dhurata Dora. Tani Dhurata gjendet me shume ne Kosove per shkak te agazhimeve te shumta muzikore. Edhe pse ajo është e re në industrinë e muzikës ka arritur që për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

466 🔥🔥

Anëtare e labelit

MAX Production

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (148)

37
40
17
20
9
23
19
21
31
17
19
10
23
10
1
38
62
89
82
51

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Era Istrefi

Klea Huta

Argjentina Ramosaj

Ava Max

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili

Tags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet