A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora Feat. Young Zerka

Roll ➡ Roll

 Shqip ➡  Gjermanisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Nena15


Roll

Young Zerka:
Yes baby girl
give it to me roll
the maximal the maximum

Roll
my baby’s looking beter than a doll
in the dance floor she’s losing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give you some more
no one asking you what I do for you baby
when I shake my thong

Hey djalo
kur je me mu krejt i harron
po kaq leht nuk te shkon
po du me pa qysh po, kercen..

Young Zerka:
Dirty dance from the floor
come on girl let me show
yes we are jump a little more
give me the sugar sweet lip lip my baby

Dhurata Dora:
I mean roll
une tash po ja nisi
qysh asht mas miri un po levizi
rasta man hey
Inna the play
So I'm gonna show you how I’m do it my way

Young Zerka:
Roll
my baby looking beter than a doll
in the dance floor she’s losing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give some more
no one ask me what I do for you baby
and I shake it f, f, f, f, for

Young Zerka:
Party dance on the floor
come on girl let me sure
yes we are jump a little more
give me the sugar sweat lip lip my baby

Dhurata Dora:
Hey get low
kur je me mu krejt i harron
po kaq leht nuk te shkon
po du me pa qysh po kercen

I mean roll
une tash po ja nisi
qysh asht mas miri un po levizi
rasta man hey
Inna the play
So im gonna show you how I’m do it my way

Young Zerka:
Roll
my baby’s looking beter than a dooll
in the dance floor she’s loosing control
the way she move she adore
do, dodo, dodo, dore

Dhurata Dora:
Yes, I roll
come on baby let me give some more
no one ask me what I do for you baby
and I shake it f, f, f, f, for

Young Zerka
Yes baby girl
give it to me more
the maximal the maximum..


Roll

Yes baby girl
Give it to me roll
The maximal the maximum

Roll
My baby's looking better than a doll
In the dance floor she loosing control
The way she move she adore
Do dodo dodo dore

Yes I roll
Come on baby let me give some more
No one ask me what I do for you baby
And I shake it f f f f f for

Hey get low
Wenn du mit mir bist,vergisst du alles
Aber so leicht geht's nicht
Ich will sehen wie du tanzt..

Party dance in the floor
Come on girl let me sure
Yes we are jump a little more
Give me the sugar sweet lip lip my baby

I mean roll
Ich fange gerade erst an
Wie es am besten ist,bewege ich mich
Rasta man,hey
Inna the play
So I'm gonna show you how I do it my way

Roll
My baby's looking better than a doll
In the dance floor she loosing control
The way she move she adore
Do dodo dodo dore

Yes I roll
Come on baby let me give some more
No one ask me what I do for you baby
And I shake it f f f f f for

Party dance in the floor
Come on girl let me sure
Yes we are jump a little more
Give me the sugar sweet lip lip my baby

Hey get low
Wenn du mit mir bist,vergisst du alles
Aber so leicht geht's nicht
Ich will sehen wie du tanzt..

I mean roll
Ich fange gerade erst an
Wie es am besten ist,bewege ich mich
Rasta man,hey
Inna the play
So I'm gonna show you how I do it my way

Roll
My baby's looking better than a doll
In the dance floor she loosing control
The way she move she adore
Do dodo dodo dore

Yes I roll
Come on baby let me give some more
No one ask me what I do for you baby
And I shake it f f f f f for

Yes baby girl
Give it to me roll
The maximal the maximum

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018