A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora Feat. Young Zerka

A Bombi ➡ Bir Bomba

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Gast Am Mo


A Bombi

Zerka:
A bombi
Who dat girl?
I mean no no who dis?
Is she albanian a brooklyn?

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty clap
make it clap
booty atack

Qysh pom shikon ti
po don ti
ej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxejn
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Bounce to the rhythm gal
make dem cheers up
everthing i do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a come
me winding and winding
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes i me a dora
for them who don't know me

Get up get up
get up get up
come on x4

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Bounce to da rhythm gyal
Make dem cheers up
everthing I do nice
follow the leader
Hips move a slow
We can bet a go
Me windin and windin
Da men na go blindin
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me
A ? who that girl
yes I me a Dora
for them who don't know me

Qysh pom shikon ti
po don ti
hej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxen
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Get up get up
get up get up
came on x8

Sonte du me dal ejj
lucky boy ty ko me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon x2

Zerka:
Make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack
make it clap
booty attack

Sonte du me dal ejj
hej lucky boy krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon


Bir Bomba

Bir bomba
Kim o kız?
Hayır yani kim demiştin?
Arnavut bir brooklyn mi?

Bu gece dışarı çıkmak istiyorum, eyy
Hey şanslı çocuk ben senin için herşeyimi veririm,eyy
Hey ben bir kelime bile duymak istemiyorum
Karar verdik, biz kendimiz

(4x) Alkışla
ganimete koş

Nasıl bakıyorsun bana.
İstersen
Ey gel beraber kalalım
Senin gibi başka yok
Bu klüpte sevdim seni.
Seni sevdiğimin farkında mısın?
Hemen sıcak basıyor.
Ne düşündüğünü bilmek istiyorum
Sen de istiyor musun?

Zıpla ritimle..
Kendinden geç.
Herşey güzel
Lideri takip et
Yavaş yavaş kalçanı hareket ettir.(Oyna)
Bi gel bahse girelim.
Bana sarıl ve sarıl
Diğerleri gitsin.

(2x)
Kim o kız?
Kim o kız?
Evet ben Dora..Onlara Gore kimim bilmiyorum.

(4x)
Kalk kalk kalk kalk
Hadi.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019