A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Ti Don ➡ You Want

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korrigjuesi


Ti Don

Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don
Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don

Hej un e di çka don prej meje
Hej un e di çka don prej meje
Ti e din çka du prej teje
se kshtu ma nuk shkon

Ka koh qe ti vjen to my show
Un e di shum mir babe ti cka po don
Momenti ka ardh me kallxu ça di me bo
Mos e le me ik se noshta s'shihem mo

Se veq ti ke arrit me'm nejt n'men babe
E faji yt tash as gjumi nuk merr babe
Mos e bo kaq shtir kur esht shum leht
Se nata shkoj e un sdi cka po pret
S'di çka po pret

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine

Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don
Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don

Hej un e di çka don prej meje
Hej un e di çka don prej meje
Ti e din çka du prej teje
se kshtu ma nuk shkon

Pa dyshim qe me ty du me kon
Venin ton kerkush s'mun me nxon
E kena shancen krejt anash mi lon
krejt anash mi lon, krejt!

Se veq ti ke arrit me'm nejt n'men babe
E faji yt tash as gjumi nuk merr babe
Mos e bo kaq shtir kur esht shum leht
Se nata shkoj e un s'di çka po pret
S'di çka po pret

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine

Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don
Vetem afrohu, afrohu, afrohu
Nese ti don, ti don, ti don

Hej un e di çka don prej meje
Hej un e di çka don prej meje
Ti e din çka du prej teje
se kshtu ma nuk shkon

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine


You Want

Just come closer, come closer, come closer
If you want , you want, you want
Just come closer, come closer, come closer
If you want, you want, you want

Hey I know what you want from me
Hey I know what you want from me
You know what I want from you
Coz it can't go on like this anymore

It's been a while since you're coming to my show
I know very well what you want baby
It's time to show you what I can do
Don't waste the opportunity 'cause maybe we won't ever see each other again.

Coz only you have managed to stay on my mind baby
Because of you I can't even sleep at night baby
Don't make it hard when it's so easy
Coz the night's almost over and I don't know what you're waiting for
I dont know what you're waiting for

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine

Just come closer, come closer, come closer
If you want , you want, you want
Just come closer, come closer, come closer
If you want, you want, you want

Hey I know what you want from me
Hey I know what you want from me
You know what I want from you
Coz it can't go on like this anymore

Sure enough that I want to be with you
Your post nobody can interchange
We have the chance all to let we
Yeah all to let we

Coz' only you have managed to stay on my mind baby
Because of you I can't even sleep at night, baby
Don't make it hard when it's so easy
The night's almost over and I don't know what you're waiting for
I don't know what you're waiting for

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine

Just come closer, come closer, come closer
If you want , you want, you want
Just come closer, come closer, come closer
If you want, you want, you want

Hey I know what you want from me, yeah
Hey I know what you want from me , yeah
You know what I want from you
coz it can't go on like this anymore

2x
When me have di whine in da club
Me a wine it
Di man a go dancing so hot
Me a wine it
Dem gal na bend over so rough
Me a wine it
Yup me a wine yup me a wine

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019