A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Numrin E Ri ➡ Novi Broj

 Shqip ➡  Kroacisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkantranslate1


Numrin E Ri

Numrin e ri, jo nuk ta dho
Venet ku rri mos hajde ti mo
Nese msheh nrrug, drejtimin ndrro
Rrugen e njejt nuk e kena mo
Femnen e re, e kishe bo
E kishe bo ama spo mvyn krejt gjo
E aromen tem ski me ni ski me ni ski me ni mo

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)
Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go
What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)


Novi Broj

Moj novi broj, ne, neću ti ga dati
Na mjesta na kojima sam više ne dolazi
Ako me vidiš na ulici promijeni smjer
Više ne idemo istim putem
Imaš novu curu,
Imaš je, ali je beskorisna
I nećeš više mirisati moj miris, nećeš mirisati, nećeš mirisati više

Više nisi dio mog života
Samo pogledaj što si izazvao među nama
Zato što me jedina nada napustila kada si otišao (2x)

Zato što sam ti dala svoje srce
Dala sam ti ga, dala sam ti ga
A ti si ga uzeo, momče
Uzeo si ga, momče, uzeo si ga, momče

Što želiš, što želiš, što sada želiš napraviti (2x)
Što sada kažeš, što sada kažeš
Pusti to, pusti to, jer je sada gotovo
Što sada kažeš? Nema ničeg što možeš reći.
Pusti to, pusti to, pusti to

Više nisi dio mog života
Samo pogledaj što si izazvao među nama
Zato što me jedina nada napustila kada si otišao (2x)

Zato što sam ti dala svoje srce
Dala sam ti ga, dala sam ti ga
A ti si ga uzeo, momče
Uzeo si ga, momče, uzeo si ga, momče

Što želiš, što želiš, što sada želiš napraviti
Što sada kažeš, što sada kažeš
Pusti to, pusti to, jer je sada gotovo
Što želiš, što želiš, što sada želiš napraviti
Što želiš, što želiš, što sada želiš napraviti

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019