A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Nur Dich

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: E


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Nur Dich

Es ist mir egal
Es ist mir egal
Lass die, die reden
Ich will nur dich dich dich dich dich
Ich will nur dich dich dich dich dich

Es ist mir egal
Es ist mir egal
Sie haben nichts zu reden
Ich will nur dich dich dich dich dich
Ich will nur dich dich dich dich dich

Wenn du einmal wütend bist dann bringe ich dich wieder zum lachen
Du willst mich sehen du musst nicht zweimal fragen
Du hast immer meinen Arm um sich anzulehnen

me a say
Das Glas breche ich nur für dich
dont run away
Gib mir ein Kuss boy gib mir ein Kuss ey

Baby weisst du ich will immer mit dir sein
Nein nein wir haben nicht zu warten
Komm wir gehören zusammen

REF
Baby come over
Wir wissen wo wir hingehen
Komm bleiben wir noch ein bisschen
komm,komm bleiben wir noch ein bisschen
baby come over
Wir wissen wo wir hingehen
Wir sind dazu gemacht um zusammen zu sein
Wir sind dazu gemacht um zusammen zu sein

Baby weisst du ich will immer mit dir sein
Nein nein wir haben niccht zu warten
Komm wir gehören zusammen

Ref
Baby come over
Wir wissen wo wir hingehen
Komm wir bleiben noch ein bisschen
komm, komm bleiben wir noch ein bisschen
Baby come over
Wir wissen wo wir hingehen
Wir sind dazu gemacht um zusammen zu sein
Wir dazu gemacht um zusammen zu sein

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019