A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Μόνο Εσένα

 Shqip ➡  Greqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Infiity13


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Μόνο Εσένα

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Aν ποτέ αισθανθείς άσχημα, θα σε κάνω να νιώσεις καλύτερα
αν είσαι θυμωμένος θα σε κάνω να χαμογελάσεις
αν θες να με δεις δεν χρειάζεται να το ζητήσεις δευτερη φορά
έχεις τον ώμο μου για να ακουμπήσεις

Εγώ λέω
το ποτήρι που σπάω για χάρη σου
μην το βάλεις στα πόδια
δώσε μου ένα φιλί αγόρι,δώσε μου ένα φιλι εη

Μωρό μου δεν το βλέπεις,θέλω πάντα να ειμαι μαζί σου
δεν χρειάζεται να περιμένουμε άλλο
ας είμαστε μαζί

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Μωρό μου έλα εδώ
ξέρουμε που πάμε
έλα ας χαλαρώσουμε λίγο
έλα,έλα ας χαλαρώσουμε λίγο
Μωρό μου έλα εδώ
ξέρουμε που πάμε
είμαστε προορισμένοι ο ένας για τον άλλο
είμαστε προορισμένοι ο ένας για τον άλλο

Μωρό μου δεν το βλέπεις,θέλω πάντα να ειμαι μαζί σου
δεν χρειάζεται να περιμένουμε άλλο
ας είμαστε μαζί

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Δεν με ενδιαφέρει
δεν με ενδιαφέρει
αστους να λένε
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα
μόνο εσένα θέλω εσένα εσένα

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019