A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Samo Tebe

 Shqip ➡  Kroacisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkantranslate1


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Samo Tebe

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Ako se osjećaš loše, ja ću te podići
Ako se ikad naljutiš, ja ću te ponovno nasmijati
Ako me želiš vidjeti, ne moraš dvaput pitati
Imat ćeš moje rame da se na nj osloniš

Ja kažem
Lomim staklo samo zbog tebe
Ne bježi
Daj mi pusu momče daj mi pusu hej

Dragi, ne vidiš, uvijek želim biti s tobom
Ne, više ne moramo čekati
Hajdemo biti skupa samo nas dvoje

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Dragi navrati
Znamo gdje idemo
Hajde, zezajmo se malo
Hajde, hajde, zezajmo se malo
Dragi navrati
Znamo gdje idemo
Suđeno nam je da budemo skupa
Suđeno nam je da budemo skupa

Dragi, ne vidiš, uvijek želim biti s tobom
Ne, više ne moramo čekati
Hajdemo biti skupa samo nas dvoje

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Nije me briga
Nije me briga
Neka govore
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe
Samo želim tebe tebe tebe tebe tebe

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019