A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora & Dj Geek

Ayo ➡ Ayo

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ceta


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Merri kta celsa
Hiqmu qafe
As mos t'shkon n'men me m'thirr mo per kafe
Boll, boll, boll mo me llafe
Kom dal me cika, pa u knaq s'kena qare
Ah, ah, Dj Geek
Kanga jon pe shtin menen me livrit
Krejt, krejt, krejt mas neve jon ka vijn
Yup, yup, yup kush jena na e dijn
Kena patika sonte kena math take
Nuk jena tu ja pa fundin ksaj nate
Bojna ca dojna neve nuk na vjen marre
U bo shum nxeht kshtu qe celi dritaret

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Mos rri nervoz, s'ki pse
E di qe je gati, gati, baby
E pina edhe njo, si dje
You know that I got it, got it, babe

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
I'm lookin' at you ,only at you
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

take this keys
get away from me
don't even think to call me for a coffee
stop stop enough talking
I'm out with the girls ,we won't go without having fun
ah ah DJ Geek
our song makes mind blow
everyone ,everyone comes behind us
Yup, yup, yup they know who we are
we have party tonight we have math take
we can't see the end of this night
we do what we want , we're not ashamed
it's too hot open the windows

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're ready come on
ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're read come on
ready ,ready ,we're ready
we're ready
ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're ready
we're ready
yeah

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
I'm lookin' at you ,only at you
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

don't be nervous, there's no reason
I know you're ready ,ready baby
let's drink one more, like yesterday
You know that I got it, got it, babe

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're ready come on
ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're read come on
ready ,ready ,we're ready
we're ready
ready ,ready ,we're ready
ready ,ready ,we're ready
we're ready
yeah

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
I'm lookin' at you ,only at you
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019