A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora & Dj Geek

Ayo ➡ Ayo

 Shqip ➡  Rumanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Super Girl


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Merri kta celsa
Hiqmu qafe
As mos t'shkon n'men me m'thirr mo per kafe
Boll, boll, boll mo me llafe
Kom dal me cika, pa u knaq s'kena qare
Ah, ah, Dj Geek
Kanga jon pe shtin menen me livrit
Krejt, krejt, krejt mas neve jon ka vijn
Yup, yup, yup kush jena na e dijn
Kena patika sonte kena math take
Nuk jena tu ja pa fundin ksaj nate
Bojna ca dojna neve nuk na vjen marre
U bo shum nxeht kshtu qe celi dritaret

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Mos rri nervoz, s'ki pse
E di qe je gati, gati, baby
E pina edhe njo, si dje
You know that I got it, got it, babe

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora aici yo
Yey

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
Mă uit la tine acum, numai la tine,
A ayo ayo ayo
Mergem sus, in sus

Ia cheile astea și pleacă de aici, departe de mine
nici nu te gândi să mă suni pentru o cafea,
stop, stop, destulă vorbă,
ies cu fetele, nu vom merge fără să ne distrăm,
ah, ah, DJ Geek
cântecul nostru face mintea să o ia razna,
toata lumea, toată lumea vine după noi
da, da, da, ei stiu cine suntem
avem petrecere diseara, am retinut,
nu vedem finalul nopții ăsteia,
facem ce vrem, nu ne e rușine,
e fierbinte, deschide ferestrele.

Mișcă-ti trupul așa (unduiește-te așa)
Mișcă-ți trupul... (x5)

Gata, gata, suntem gata,
gata, gata, suntem gata, haide! (x4)

A ayo ayo ayo
Mă uit la tine acum, numai la tine
A ayo ayo ayo
Mergem sus, tot mai sus

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
Mă uit la tine acum, numai la tine,
A ayo ayo ayo
Mergem sus, in sus

Nu fi agitat, nu-i niciun motiv,
stiu că esti pregătit, pregatit, iubite,
să bem incă o data ca ieri,
stiu că am inteles, am inteles, iubite!

Mișcă-ti trupul așa (unduiește-te așa)
Mișcă-ți trupul... (x6)

Gata, gata, suntem gata,
gata, gata, suntem gata, haide! (x4)

ref : (X2)
A ayo ayo ayo
Mă uit la tine acum, numai la tine,
A ayo ayo ayo
Mergem sus, in sus

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019