A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora - Nice & Slow


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  97

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2014

2014-06-26T08:21:52

Ref: 2x
Nice and slow uoo uuu you turn me on yeahh
Po menoj veq un e ti
Veq na dy
Atje shum larg.

Saher qe te kom ty ngat
Askush sikur ti sem bon mu ni (noouu)
Nese mendon per ma gjat
Krejt qat mungon te un i kiiii

Kur je me mu veq buzeqesh
Kurr skom met bo un ty mu ni keq and
We don`t no cash
Jena veq une ti and nobody else.

Ref: 2x
Nice and slow uoo uuu you turn me on yeahh
Po menoj veq un e ti
Veq na dy
Atje shum larg.

Nduar tua pergjithmon
Ska njeri ne bot qe tzevendeson (tyyyy)
Edhe une e din ti qka don
Qdo fjal ta lexoj ne sy.

Kur je me mu veq buzeqesh
Kurr skom met bo un ty mu ni keq and
We don`t no cash
Jena veq une ti e nobody else

Ref: 2x
Nice and slow uoo uuu you turn me on yeahhh
Po menoj veq un e ti
Veq na dy
Atje shum larg.

Ref: 2x
Nice and slow uoo uuu you turn me on yeahh
Po menoj veq un e ti
Veq na dy
Atje shum larg.


Ky tekst u dërgua nga Rina GubetiniKartolina (5)

U krijua nga Elona kabashi 2018-12-23 12:31:54
Saher që të kom ty ngat
Askush sikur ti s'e m'bon mu ni
Nëse mendon për ma gjat
Krejt qa t'mungon, te unë i ki
U krijua nga Filliz 2018-09-15 07:29:44
Kur je me mu,
veq buzeqesh.
Kurrë s'kom me t'bo
unë ty mu ni keq.
U krijua nga Cansu 2018-09-14 19:47:20
Po menoj veq unë e ti
Veq na dy, atje shumë larg
2018-09-12 11:07:45
Edhe unë e di ti qka don
Qdo fjalë ta lexoj në sy
2018-08-17 13:06:36
N'duar tua
përgjithmonë.
S'ka njeri në botë
që t'zëvendëson.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019