A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Shume On


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  216

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2015

2015-10-23T17:00:03Kush po do me nejt
E me pi deri von
Disponimi nalt
Pi shoh cikat krejt n'kom
Sonte shum nxeht
Jena jena shume ON
Jena shume ON
Jena jena shume ON

All my ladies come and jump on the ..bass
It's gettin' hot and we mash up the ..place
Mos e le sot kerkon me ta tesh
Kena ardh na me qu venin pesh

Dritat i nalim i qojna durt nalt
Ja lshojna zonin jena on top
E di qe t'kalli kur e boj un ni hap
Se un e dridhi pritem me takt

I know exactly what you want
Menyra qysh po rrin mu krejt po mi kallxon
A muj me nejt me ty a don
Thirrem ti n'emer se jena shum ON

Kush po do me nejt
E me pi deri von
Disponimi nalt
Pi shoh qikat krejt n'kom
Sonte shum nxeht
Jena jena shume ON
Jena shume ON
Jena jena shume ON

Dritat i nalim i qojna durt nalt
Ja lshojna zonin jena on TOP
E di qe t'kalli kur e boj un ni hap
Se un e dridhi pritem me takt

I know exactly what you want
Menyra qysh po rrin mu krejt po mi kallxon
A muj me nejt me ty a don
Thirrem ti n'emer se jena shum ON

Kush po do me nejt
E me pi deri von
Disponimi nalt
Pi shoh qikat krejt n'kom
Sonte shum nxeht
Jena jena shume ON
Jena shume ON
Jena jena shume ON


Ky tekst u dërgua nga  TonnidasKartolina (6)

2019-01-20 12:34:22
All my ladies come
And jump on the bass
It's gettin' hot
And we mash up the place
2018-11-01 13:49:33
Jena Jena
Shumë ON
Jena Shumë ON
U krijua nga Tolga 2018-11-01 13:46:24
Sot kërkon me ta tesh
Kena ardh na
Me qu venin pesh
2017-02-25 14:21:14
E di që t'kalli
Kur e boj unë ni hap
Se unë e dridhi
Pritëm me takt
2018-09-08 18:09:47
Kush po do me nejt
E me pi deri vonë
Disponimi nalt
Pi shoh çikat krejt n'kom
Sonte shumë nxeht
Jena shumë On
2018-09-07 11:16:08
Mënyra qysh po rrin,
mu krejt po mi kallxon
Thirrëm ti n'emër,
se jena shumë ON

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019