A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Dhurata Dora - Tumankuqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

31/12/2017

2017-12-31T17:30:00

Tumankuqe
moj bel-hollë,
Ma bën me sy,
ma bën me dorë,
Tumankuqe
moj bel-hollë
Ma bën me sy,
ma bën me dorë

Ma bën me sy,
ma bën me dorë
Te pret djali
ne oborr
Ma bën me sy,
ma bën me dor
Te pret djali
ne oborr

Kartolina (1)

2018-12-09 23:57:24
Tumankuqe
Moj belhollë
Ma bën me sy
Ma bën me dorë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019