DiabloMC

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Stavri Rajku
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: DiabloMC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Stavri Rajku ose sic njihet me emrin artistik Diablo Mc ka filluar ne moshen 16 vjeçare duke ber freestyle ne zonen e brrylit. Siç thot dhe artisti frymzimi i tij qe esht fut ne rrugen e Hip hop ka qen historit e jetes se tij si tradhetira nga shoket, pamundesia ekonomike etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mc Kristi

Noka

Ralddi

Bleks

Gyçe

Lilnigga

Scandali

Don Pine

Don E-C

Princi Rebel (Ani)


Tags: Diablomc, Stavri Rajku, Diablo Mc