A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diamant Balidemaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Diamant Balidemaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Dhjetor 2018, Diamant publikon videoklipin "Brumm Brumm". Më datë 14 Mars 2019, Diamant publikon videoklipin "Donut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

G-Partt

Melache

Don ProbleMC

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Brave-L


Tags: Diamant Balidemaj, Diamant

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019