Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diamond

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Diamant Binishi
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Diamond është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap-artisti i ri Diamond apo Diamant Binishi ka sjellë disa projekte muzikore. Më datë 5 Prill 2016, Diamond publikon videoklipin "Kejt I Kom". Më datë 20 Dhjetor 2016, Diamond publikon videoklipin "Chill". Më datë 6 Maj 2017, Diamond publikon videoklipin "Gjith". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga vetë Diamond. Më datë 23 Shtator 2017, Diamond publikon videoklipin "Diamond". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big Night

Ummet

Mad Lion

Ylli Trokitës

Prince Double H

B52

ZeeroMan

Monny

G Bani

VZ

Tags: Diamond, Diamant Binishi


Komente mbi këtë artist