A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Proko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  86
BIOGRAFIA: Diana Proko është një këngëtare e njohur. Diana Proko është aktore, humoriste shqiptare e cila prej disa vitesh jeton në Itali. Filmat qe ajo ka interpretuar jane: Piruet (2005) Pesha e gruas sime (2002) Nata (1998) Dashuri ne krisma (1997) Gjithe fajin e ka paraja (1996) Fundi i marrëzisë (1995)...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Sevi

Luljeta Kuraja

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Xhesika Lela

Entela Ilirjani

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Emira Ademi


Tags: Diana Proko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019