Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Sadrija
Krijime letrare (2)
Biografia
Foto (6)
Komente (5)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
Diana Sadrija është një poete.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Diana Sadrija

Komente 5