Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Tahiri

Tags: Diana Tahiri

Vendlindja: Maqedoni    Jeton dhe vepron në        Mosha: 11 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Diana Tahiri është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  25

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017