Diar Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Diar Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Diar Rama merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Ne Jemi Shqiponja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erdin Hasani

Benjamin Crmjani

Edi Zymberi

Troy Turku

Ardit Piraj

Drin Kadriu

Blendi Kastrati

Erion Mamuti

Diar Mehmeti

Anes Rexhepi


Tags: Diar Rama

Krijo Një Kartolinë