Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dido - Isobel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isobel".
3. Video është e këngës "Isobel", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dido - Isobel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I thought it was funny when you missed the train
When I rang you at home they said you left yesterday
I thought it was strange when your car was found
by the tree in Ennis where we used to hang around
Dear Isobel
I hope you're well and what you've done is right
Oh it's been such hell
I wish you well and hope your safe tonight

It's been a long day coming and long will it last
when it's last day leaving, and I'm helping it pass
by loving you more

And who he would become, all the things he'd have done
would he have loved you, and not let you down
and would he be stronger than his father
don't punish yourself, leave it well alone

Dear Isobel
I hope you're well and what you've done is right
Oh it's been such hell
I wish you well and hope your safe tonight

It's been a long day coming and long will it last
when it's last day leaving, and I'm helping it pass
by loving you more


Më Shumë Këngë Nga Dido:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet