Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dido - Flowerstand Man  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00'Bout a month ago I'd never seen your face
I'd never heard your voice
'Bout a month ago I am a careful hunter
And I had to search
Before I found your love
'Bout a month ago Are you my boy or the Flowerstand Man
You bought such colour to this place
Are you my boy or the Flowerstand Man
With you I am laid back I don't care if every River runs so dry
I don't care if every Species were to die I don't care about the Ozone layer
I wouldn't notice if it wasn't there
Oh no I don't care if we sell Coke to Africa
I don't care about apartheid I wouldn't notice if it all get better
I don't care about the starving who've died
Your my boy when the way you live and breathe
I don't care about anything but you
Your my boy when the way you live and breathe
I don't care about anything


Më Shumë Këngë Nga Dido:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet