Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Dido - Closer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Closer".
3. Video është e këngës "Closer", por nuk këndohet nga Dido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dido - Closer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Closer" kënduar nga Dido.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Linda Halimi & Boyan - Closer

You can try to be happy, happy, eh.
You can try to keep going, I'm coming.
I can try but sadness keeps on waying me down, oh.

You may have gone, oh, but I'll still keep on going on.

We get a little older, we feel a little colder.
We should happen closer, the time we had,
the time we had is over.

How am I supposed to take on this pain, oh.
Why didn't you come to later on away.
I can't forget the day we met, we met
Shall I never regret, eh.

We get a little older, we feel a little colder.
We should happen closer, the time we had,
the time we had is over over over

We can a little long time, we feel we feel a little colder.

Maroon 5 - Closer

You let me violate you,
you let me disgraces you
You let me complicate you, you let me penetrate you.

(Ohhhhhhho)

Help me,don’t pop out my inside.
Help me, got no soul to sell.

Help me, the only thing that works for me.
Help me, get away from myself.

I wanna f*ck you like an animal.
I wanna feel u from the inside.

And I wanna f*ck you like an animal.
My whole existence is flood,
you bring me closer to god.

You can’t help my isolation, you can’t help the hate it brings,

You can’t help my absent of faith,
you can’t help my everything.

Help me, turn on my reason. Help me, sex I can smell.

Help me, you make me perfect shape.

Help me, think im somebody else.

I wanna f*ck you like an animal.
I wanna feel you from the inside.
I wanna f*ck you like an animal.

My whole existence is flood, you bring me closer to god.

Corrs - CloserI see you walking everyday
with a smile beneath frown
But I won t look away, yeah
What does it mean?
What s there to see?
.
If I look closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, yeah
.
Where are you going?
And what are you thinking at all?
Your eyes show nothing more
than a dazed oblivion
What does it mean?
What will I see?
.
When I look closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, yeah
.
You don t see me
watching everyday
My smile could warm your frown
And I d never look away
never look away
There s more to me
than what you see
.
When you look closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, closer
Closer, yeah


Më Shumë Këngë Nga Dido:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë