Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diedon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Diedon është një këngëtar i njohur. Më datë 23 Janar 2012, Nasty publikojnë videoklipin "Baby", në bashkëpunim me Dossty & Diedon. Më datë 7 Mars 2014, Diedon publikon videoklipin "Hey Ti", në bashkëpunim me Nasty. Më datë 5 Korrik 2017, Dossty publikojnë videoklipin "Per Ty Kuq E Z", në bashkëpunim me Tishi & Diedon....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Bujar Cimili (Burraj)

Berati

Ramiz Jusufi

Arjan Effecti

Fenix

Enis Potoku

Mirsad Shabani

Breaker G

Muhamer Duraku-Meli

Tags: Diedon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet