Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Diellza Dedushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Diellza Dedushi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vetem Ti". Më datë 25 Shkurt 2017, Diellza Dedushi publikon videoklipin "Ku Mbete". Më datë 29 Gusht 2017, Diellza publikon videoklipin "Kam Besu". Në Shtator 2017, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "S'di A Ja Vlenë". Në Korrik 2018, Diellza Dedushi merr pjesë në Kosova Fest 2018 me këngën "Shume Gabim". Më datë 30 Nëntor 2018, Diellza D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Jola

Sarentina Cako

Dea Strica

Ardita Begu

Ervisa

Lily N

Jona

Marigona Vitia

Samira

Tags: Diellza Dedushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet