Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Diellza Kadriu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Ajo do të sjellë një energji pozitive në muzikë, duke iu larguar teksteve të dashurisë pasi sipas saj tashmë janë bërë demode. Më datë 24 Shtator 2019, Diellza publikon videoklipin "Sikur Andërr". Teksti i këngës u shkrua nga BimBimma. Artistja e re thotë se kënga i përket zhanrit “rege”, por në të ardhmen synon të sjellë në skenë edhe këngë të zhanreve tjera. Më datë 26 Janar 2020, Diellza publikon videoklipin "Shpirt Zi", në bashkëpunim m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Ola Bakalli

Miranda Kondakçi

Monika

Vally

Dorina

Leonora Rugova

Neta

Eir

Jona

Tags: Diellza Kadriu, Diellza


Komente mbi këtë artist