Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diiamondzz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Diiamondzz është një grup artistësh i njohur. Dy binjake shume te talenteuara qe kane jetuar 2 vite ne Frankfurt te Gjermanise dhe 1 vit ne Amerike, tani kan arritur ta bejne kengen "Get Me Higher" dhe keshtu kan arritur sukses....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Diiamondzz, Diamonds, Diamondz, Diamondzz

Komente 0