Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diinora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Diinora është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Korrik 2016, Diinora publikon videoklipin "Get Cha", në bashkëpunim me D.U.D.A. Më datë 15 Tetor 2016, Diinora publikon videoklipin "Amazing", në bashkëpunim me B-Genius. Më datë 29 Korrik 2017, Diinora publikon videoklipin "Himalaje". Më datë 14 Mars 2018, Diinora publikon videoklipin "Thirrem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Samanta

Risa

Enxhi Delia

Fabiola Agalliu

Mirsa Laci

Agertina Muca

Elona

Ajsel

Anisa Dervina

Joanna Wakeley

Tags: Diinora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet