Dijenart
Dijenart

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dijenart është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Në vitin 2020, Dijenart publikon albumin "Rookie". Më datë 7 Prill 2022, Dijenart publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Rita Sahitin. Teksti i këngës u shkrua nga vetë Dijenart. Në Prill 2022, Dijenart publikon albumin "MVP"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1