Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dijenart - Oj Hane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1:

E vertete, pauzova po ndrrova si njeri krejt fake ishi kon',
Per nji fillim t'ri n'jete krejt' i kisha dhon',
But who gives a f**k?, click-click bra,
Give me one shot pi pills limitless,
I get 'em for the tracks then kill it wit' the facts,
Man cdo rresht i jem le shej' heroglife,
Nji dit' prej punes u ktheva,
Nic nocs'at edhe birra peja fletoren e qela lshova doren aterova n'bota tjera,
Thash, doku oj hane dhe shkelqe,
Vetmitare si une je,
Un' rri me kange e ti me drite,
Ndjenjat tona dojne me naj grabit',

Back n'rap per rrefim,
Deri ta lo edhe zemren teme si kujtim,
Deri t'takona me legjendat e rapit,
Bitch ti mos fol se vetllat ti heki,
Ti nuk je g, ti nuk je g, ti m'ke lon n'vetmi,
Sha kom pa me sy se kom prit n'ty,
Po jeta po na rritke per me na cudit'...

Bridge: E saher' une per ty rash' n'toke,
Jom kthy gjithmone shume ma i forte,
Kta jon' munu gjithe mu me m'rrzu n'toke,
Po tash kom ardhe, krejta mi marr'...

Ref: Oj Hane, duku n'ket nate,
M'shoqno, n'vetmi, se t'gjithe m'kan lane...
Dijenart
Publikimi: 09/04/2022
Teksti: Dijenart
Recorded & Sound Engineer: Gekko Sounds Life
Mix/Master: Trinium
Prod: NikoDijenart - Oj Hane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Hane".
3. Video është e këngës "Oj Hane", por nuk këndohet nga Dijenart.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dijenart:


Komente 0