Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dilan Reka - Si Nje Zjarr Vjen Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zemra po me troket
Mos ka ndonje sekret
Nuk mundem te besoj
Valle une po dashuroj 2x

Prane te ndjej
Por jo ste gjej
Sa prane ty te ndjej
Por jo ste gjej

Si nje zjarr vjen ti
Me rremben me magji
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con
Befas kur vjen ti
Zemra ndjen dashuri
Dhe me tjeterson
Ne parajse me con 2x

Ne enderr te shikoj
Sa shume te adhuroj
Mbi dete fluturoj
Mirazhin tend kerkojPublikimi: 06/03/2013
Festivali: Top Fest 10


Më Shumë Këngë Nga Dylan:


Komente 0


Dilan Reka - Si Nje Zjarr Vjen Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Nje Zjarr Vjen Ti".
3. Video është e këngës "Si Nje Zjarr Vjen Ti", por nuk këndohet nga Dilan Reka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.