Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

Dinno është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mmg

Donton

Eri

Bloodz

Kinox

Dr.Rabbit

Taboo

G-K

Arton Ferati

Strong

Tags: Dinno


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet