A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diona Fona

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  178
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diona Fona is a popular singer of Pop music. Diona eshte rritur dhe lindur ne Britani Te Madhe, por aspak nuk e la anash gjuhen shqipe. Dhe gjithashtu flet nje gjuhe mjaft te embel. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Londër, është e fokusuar në studimet e saj për artin skenik, çka ka bërë që ajo të mos jetë e pranishme në skenën muzikore pas verës për një kohë të pacaktuar. Diona Fona është këngëtare e re e cila u njoh fillimisht për “covers” të hiteve të mëdha botërore ku ajo vuri në pah...

>> Full biography >>


Fans' Comments

4 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elia

Enxhi Nasufi

Xhesika Polo

Anita Latifi

Edea Demaliaj

Fiorela Sahiti

Arinda Gjoni

Ariana

Dina Shabani

Rinna


Tags: Diona Fona

Diona Fona in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019