Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diona Vishaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Diona Vishaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Diona Vishaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Ëmbëlsirat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Era Qyra

Agnesa Ajeti

Erzenita

Anisa Bllaca

Elsa Randobrava

Vivian Mehmeti

Lorena Bekteshi

Elmedina Morina

Vesa Kiseri

Debora Zymberi

Tags: Diona Vishaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet