Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dionis Delia - Ku I Kam Shoket E Mi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/06/2012

2012-06-29T12:44:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku I Kam Shoket E Mi" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

ku i kam shokt e mi
hallet te mi kjajne
2x
a vijne bilbilat
shiprtin per tma pa

II

athu ka pranvere
per mu si me pare
2x
eni shoke ngajhere
tma shtoni sevdane

II

pse mbani me hjek
a sju vjen gjynah
2x
a mshihni tuj hjek
sa ne hall kam raMë Shumë Këngë Nga Dionis Delia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet