Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dionis Delia

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tropojë 
BIOGRAFIA: Dionis Delia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore shkodrane. Më datë 1 Tetor 2013, Dionis Delia publikon videoklipin "Kenge Per Deden". Në Nëntor 2013, Dionis Delia merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Sekreti I Dashurise". Në Mars 2014, Dionis Delia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Mos Me Ler Ne Vetmi". Në Mars 2014, Dionis Delia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Mori Cuce Matjane". Më datë 2 Qershor 2014, Hysni Lala publikojnë videoklipin "Të Humbur Dërgoni Lajme", në bashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareBehem Zog


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesel Pelingu

Ari Alia

Viktor Hila

Shaban Gjekaj

Agim Molla

Lintor Osmenaj

Mifterim Kupa

Gledi

Shadow

Gjergj Hila

Tags: Dionis Delia, Dionis Deliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet