TEKSTESHQIP

Dionis Delia
Ku I Kam Shoket E Mi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku I Kam Shoket E Mi" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.