TEKSTESHQIP

Dionis Delia
Nese Nje Dite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Nje Dite" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, materiali muzikor përcillet tek audienca e gjerë i realizuar nga ana vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 6 Nëntor 2017.